ULTRASHAPE İLE ZAYIFLAMA

ULTRASHAPE İLE ZAYIFLAMA

Güvenli ve ameliyatsız vücut şekillendirme tedavisi... Ultrashape ile bölgesel zayıflama tedavisi ; odaklı ULTRASOUND dalgaları (ses dalgaları ) kullanarak bölgesel olarak yağların parçalanmasını ve vücut tarafından kullanımını artırmayı sağlayan tedavi yöntemidir.

Ultrashape hangi bölgelere uygulanabilir?

Yumuşak yağların daha çok bulunduğu karında, yan bölgelerde , basen, bacak içi ve belde uygulanabilir.

Ultrashape nasıl bir tedavi yöntemidir?

Ultrashape'in "yaptır­çık" prosedürü hasta açısından son derece kolaydır.görüşme sonrası işlem hemen

uygulanabilir. Doktor tedaviyi yapacağı bölgeleri işaretler ve tedavi başlamış olur. Hasta yatar pozisyonda iken uygulayan elektrik enerjisini ses dalgalarına dönüştüren transformatör yardımı ile işaretli bölgelere enerjiyi aktarır.Böylece yağ hücrelerinin güvenli bir şekilde kırılmış olması sağlanır.

İşlem uygulanan yağlara ne olur?

Tedavi esnasında yağ hücrelerinin zarları çatlar. Çoğunlukla trigliseritten oluşan yağ hücreleri sıvılaşır ve hücrelerin arasına yayılır. Ardından da vasküler ve lenf sistemi aracılığıyla karaciğere gider. Karaciğer kırılan bu yağlar ve yemek ile alınan yağlar arasındaki fark gözetmez ve doğal yollarla vücut tarafından işlenmiş olur.

Ağrılı bir işlem midir?

Tedaviyi alan hastaların birçoğu acı ve ağrı hissetmediğini, yan etkisi olmadığını ifade etmiştir. Tedavi sonrası hastalar günlük hayatlarına geri dönebilmektedir.

Kaç seans süren bir uygulamadır? Etkisi ne zaman görülür?

Protokol kişi özelliklerine, bireysel olarak değerlendirilmesine ve özel ihtiyaçlarına göre belirlenir.Genellikle bir bölgeye uygulama 15 gün aralıklarla 3-­4 seansdan oluşur.Eğer hasta sağlıklı beslenme programı ile beraber takip edilirse sonuçlar çok daha başarılı olur.Biz kliniğimizde 3 seans sonrası 3,5­4 cm yani 1 beden incelme hedefliyoruz.