ELEKTROTERAPİ ­ ULTRATONE

ELEKTROTERAPİ ­ ULTRATONE

Elektroterapi uygulamaları ile yağ yakımı hızlanır, kilo verme kolaylaşır...

Elektroterapi, sarkık ve güçsüz kaslarda toparlanma, cilt kalitesinin artması ve uygulama bölgesinin sıkılaşmasını sağlayan bir zayıflama yöntemidir. Biyostimülasyon, elektroterapi tedavilerinin gelişmiş halidir.

Elektroterapi hangi bölgelere uygulanır?

Bazı bölgelerin spor ile sıkılaşması mümkün değildir. Ancak karın, kol ve bacak içlerinde biyostimülasyon ile sıkılaşma sağlanmaktadır.

Biyostümilasyon uygulaması nasıldır?

44 farklı dalga boyu kullanılarak vücuda biyolojik olarak uygun trofik kodunu iletebilen bu özel sistem ile verilen dalga boyları vücutta kendi doğal davranır. Vücuda yerleştirilmiş elektrotlar ile akım verilmesi sağlanır. Tedavi seçeneklerinde, detoks, lifting, incelme ve sıkılaşma sağlamak, spor ve rehabilitasyon sayılabilir.

Kaç seansta etkisi görülür?

Haftada 2­3 kez olmak üzere veya 15 seans gerçekleştirilen uygulamalar sayesinde ilk fark edilen sıkılaşma sonrasında incelme ve gerginlik hissedilir duruma gelir.

Eletroterapinin ne gibi yararları vardır?

– Cilt sarkmalarında toparlanma

– Vücudun şekillendirilmesi

– Özellikle doğum sonrası karında oluşan sarkmaların giderilmesi

– Sık kilo alıp­verme ile oluşan gevşekliklerin giderilmesi

– Vücutta birikmiş sıvıların drenajı

Bunun yanı sıra tedaviyle beraber yapılan ultrason uygulaması ile de yağ yakımında artış, kollajen ve elastin stümilasyonu selülit tedavisini de desteklemektedir.