Videolar

DR. SERAN GÖÇER, TYT TÜRK’TE, ‘PINAR ERGÜNER’LE HAFTASONU’ PROGRAMINA KONUK OLDU

CİLT GENÇLEŞTİRME VE MEZOTERAPİDE YENİLİKLER!

GÜNEŞLENME ÖNCESİ CİLDİMİZE BİR TAKIM YATIRIMLARI YAPMAMIZ GEREKİYOR. HASTALARIMA, YAZ DÖNEMİNDE DE YÜZÜMÜZÜ FAZLA YAKMAYALIM DİYORUM. BU KONUDA NEDEN HASSASIZ, CİLDİMİZİ İÇERİDEN VE DIŞARIDAN YAŞLANDIRAN BİR TAKIM SEBEPLER VAR. DIŞARIDAN YAŞLANDIRAN SEBEPLERİN EN ÖNEMLİSİ ULTRAVİYOLE IŞINLARI. GÜNEŞİN CİLDİMİZE HASAR VERME, YAŞLANDIRMA VE NEMİNİ AZALTMA KONUSUNDA ETKİSİ BÜYÜK. YAZ BİTTİ, KENDİMİZİ ÇOK KORUYAMADIK YA DA HASSAS BİR CİLDE SAHİBİZ, BİR TAKIM HASARLAR OLDU DİYELİM.

GEÇTİĞİMİZ YILLARDA LEKELERİ GÖRDÜĞÜMÜZ ZAMAN İLK OLARAK CİLT SOYUCU TEDAVİLERİ ÖNCELİKLE DÜŞÜNÜRDÜK. GÜNÜMÜZDE İÇERİDEN YAPTIĞIMIZ BİR TAKIM DESTEKLER VE ENJEKSİYONLARLA SOYMA TEDAVİLERİNİ BİRLİKTE KULLANMAYI TERCİH EDİYORUZ.

ÖNCELİKLİ OLARAK, 40 YAŞ SONRASI YA DA ÖZELLİKLE 50 YAŞ SONRASI İSE; DEMİR, FOLİK ASİT, D VİTAMİNİ, SELENYUM GİBİ BAZI VİTAMİN VE OLİGOELEMENTLERİN EKSİK OLUP OLMADIĞINA BAKMAK ZORUNDAYIZ. BUNLAR AZALDIĞI ZAMAN HÜCRENİN KENDİNİ TAMİR GÜCÜ AZALIYOR. MESELA, DEMİR EKSİKLİĞİN VARSA MUTLAKA YAZ SONRASI LEKELER YENİDEN OLUŞACAKTIR. KİŞİNİN HİPOTİROİDİ VARSA LEKELENMELER ARTIRIYOR. BİZ BUNA BÜTÜNSEL BAKIŞ AÇISI DİYORUZ. HASAR GÖRMÜŞ CİLTLERİN TEDAVİSİNDE İÇERİDEN ALINACAK DESTEKLERDE İLK SIRADA MEZOTERAPİ GELİYOR. SON DÖNEMDE MEZOTERAPİYE POLİPEPDİTLİ İÇERİKLER GİRDİ, PEPDİT İÇERİKLİ MEZOTERAPİ ÜRÜNLERİ…