İğneli Radyofrekans - Hibrid Enerji

İğneli Radyofrekans - Hibrid Enerji

Kırışıklıklar, cildinizin renk ve doku bütünlüğünü bozan farklılıklar sizi endişelendiriyorsa, en gelişmiş çözümün ne olduğunu sorgulamak isteyebilirsiniz.Medikal teknoloji her yeni gün cildinizde kotrollü bir hasar oluşturarak kendi kendine yenilenmesini sağlayacak bir çok ürünü kullanıma sunmaktadır.Ne var ki bu kontrollü hasar acı verebilen veya sonrasındaki iyileşme süresinde sizi rahatsız edebilecek , sosyal açıdan izole olmanıza neden olabilecek bir nitelik de taşıyabilir.

Gelişen teknoloji cildinizde doğal bir dolgunun veya küçük ölçekli bir yüz germe prosedürünün uygulandığı izlenimini veren, üstelik de bunu acı duymadan, uzun bir iyileşme sürecine katlanmadan gerçekleştirebilecek yeni ve sıra dışı çözümler sunmaktadır.

Yeni iğneli radyofrekans son teknoloji örneklerinden biridir ve  sahip olduğu patentli ‘Hybrid Energy’ teknolojisi sayesinde cerrahi bir prosedürün yararlarını güvenilir ve konforlu bir uygulama ile birleştirmektedir.Surgen uygulaması ciltte mevcut hyaluranik asit artışı , kolajen yenilenmesi ve elastin oluşumunu olanaklı kılan kolay ve hızlı bir uygulamadır.Günlük yaşam ritminizi bozmadan sizi gerçekleştirebilecek yeni ve sıra dışı çözümler sunmaktadır.

Yeni iğneli radyofrekans son teknoloji örneklerinden biridir ve  sahip olduğu patentli ‘Hybrid Energy’ teknolojisi sayesinde cerrahi bir prosedürün yararlarını güvenilir ve konforlu bir uygulama ile birleştirmektedir.Surgen uygulaması ciltte mevcut hyaluranik asit artışı , kolajen yenilenmesi ve elastin oluşumunu olanaklı kılan kolay ve hızlı bir uygulamadır.Günlük yaşam ritminizi bozmadan sizi hayal ettiğiniz gençleşmiş ve yenilenmiş bir cilt yapısına hızlı adımlarla ulaştırır. 

İğneli radyofrekans yöntemi ;özellikle ince yüz kırışıklıklarını gidermeye yönelik  bir travma  oluşturur.Uygulama yaklaşık 20 dk sürer ve son derece rahat tolere edilir.  Hybrid Energy Teknolojisi; uygulaması sonrası karşımıza çıkan değişim ,doğal "dolgu" benzeri sonuçlar sağlayan mini bir yüz germe etkisidir.Yara iyleşme süresi 24 saat tir yani oldukça kısadır.

Uygulama sonrasın daki 3, haftadan itibaren derideki hyaluronik asit miktarı dolgu uygulaması yapılmadan artar ve bunu ciltte sentezi artan  kolajen ve elastin lifleri sağlar. Bu uygulamanın en önemli yanlarından biri ;hızlı ve rahat bir  uygulama olması, günlük yaşam ritminizi bozmamasıdır. Güne daha genç görünerek ve kendinizi daha genç hissederek devam edersiniz.

 

NASIL ETKİ GÖSTERİR?

 Hybrid Energy Teknolojisi Sıcak ve Elektriksel Görünmez Mikro Ablazyonu (IMA) yapısında birleştirir; bu  mikro ablazyon bir dizi minik iğneden oluşan steril bir aplikatör ucu yardımıyla deriye uygulanır. Sıcak IMA bu  minik iğne dizisinin orta dermis'i hedefleyecek biçimde acısız ve kolay biçimde deriye penetre olmasını  sağlar.Elektriksel IMA ise seçilen hedef alana termal olmayan(yani ısı içermeyen ) bir enerjinin bu minik  iğnelerle transferi yoluyla uygulanır. Bu yolla dermise aktarılan enerji mikro düzeyde hasarlar yaratarak doğal  yara iyileşme sürecini tetikler, bu durumda hasarın deri yüzeyindeki yanıt mekanizması da minimal olacaktır. 
 Sonuçta cilt daha sıkı ve tazelenmiş, kırışıklıklar en aza indirgenmiş ve dermiste doğal bir "dolgu" etkisi ciddi  düzeyde ortaya çıkmış olacaktır.